Linki do sobotniej kawy #136

Zazwyczaj w sobotę o 9 (a dziś wyjątkowo w niedzielę), publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   2 votes   292 views

Linki do sobotniej kawy #136

Dec 02, 2018 - tomaszpalak.pl - 19
Czy lepszy ZUS od stycznia nie ominie wolnych zawodów? - Tomasz Palak. Nie tylko prawo

Dzisiejszy wpis powstał w ramach mojej współpracy z obsługującym mnie księgowo Grześkiem Gębką z Księgowość dla prawnika. Zauważył on niepokojącą nieścisłość w nowym proponowanym kształcie przepisów.

Dec 02, 2018 - misz.net - 19
Grafiki lepiej konwertują od zdjęć - Shallow Thought Graphics - Shallow Thought Graphics

Od trzech lat forsuje tezę, wpierw opartą na przeczuciach potem na luźnych obserwacjach i wrażeniu, że zdjęcia się przejadły użytkownikom . Wpierw zdjęcia pokonały oczywiście filmy, potem animacje (super angażują i przekazują treść), ale to że poległy w konfrontacji z prostymi grafikami to nikt mi nie chciał wierzyć.

Nov 30, 2018 - wolvesbusinessbooster.pl - 19
Wolves Business Booster - Instrukcja dla przedsiębiorców

Pomagamy przedsiębiorcom, którzy chcą osiągać sukces w biznesie, stosując sprawdzone przez nas praktyki sprzedaży, marketingu i zarządzania małym i średnim przedsiębiorstwem.

Dec 02, 2018 - pocisnijsprzedaz.pl - 14
Jak content marketing skutecznie edukuje klientów, zwiększa sprzedaż i generuje kolejne zapytania ofertowe?

Kolejny raz dzwonisz lub piszesz do klienta, a on nie odbiera i nawet nie raczy poinformować, że nie jest zainteresowany Twoimi usługami? Co by było, gdybyś mógł odwrócić sytuację i sprawić, żeby to klienci zabiegali o współpracę z Tobą?

Dec 02, 2018 - malawiejskafirma.pl - 12
Black Friday case study – ciekawe kampanie z 2018

Black Friday już za nami. Działo się i to sporo przy okazji tego dnia. W tym artykule mam zamiar nieco to wszystko podsumować i stworzyć swego rodzaju case study.

Dec 02, 2018 - corazlepszafirma.pl - 38
3 śmiertelne grzechy, które zabijają małe firmy... - CorazLepszaFirma.pl

Jacek trafił na świetną okazję. Zobaczył fajny produkt za granicą, który mało kto sprzedawał w Polsce... Otworzył firmę i zajął się jego dystrybucją. Biznes od razu "chwycił" – zapotrzebowanie rosło i firma zaczęła się rozkręcać.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także