Linki do sobotniej kawy #135

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   167 views

Linki do sobotniej kawy #135

Nov 22, 2018 - liczysiecontent.pl - 13
Potrzeby klientów a wybór słów kluczowych - Content marketing i SEO

Nie wiesz, jakie słowa kluczowe wybrać? Zobacz,jak potrzeby Twojego klienta wpływają na słowa kluczowe, których powinieneś używać.

Nov 22, 2018 - oszczedzanienaprzyszlosc.pl - 10
Wpływ relacji z ludźmi na Twoje finanse - Oszczędzanie na przyszłość

Finanse maja bardzo wiele wspólnego z ludźmi Cz‍ęsto właśnie od relacji z ludźmi zależą Twoje finanse.

Nov 23, 2018 - malawiejskafirma.pl - 11
Jak robić content marketing bez bloga

Content marketing bez bloga? Czy tak się w ogóle da? Przecież content marketing to właśnie tworzenie treści, poprzez które zdobywasz Klientów. No więc jak?

Nov 23, 2018 - prawowmodzie.pl - 0
Jak należy oznaczać sprzedawaną biżuterię? - Prawo w modzie

Zakup biżuterii, szczególnie tej zawierającej metale szlachetne, stanowi zazwyczaj spory wydatek dla konsumenta. Kiedy decyduje się na jego poniesienie, chce zatem mieć pewność co do odpowiedniej jakości nabywanego produktu. Potrzebę tę dostrzega polski ustawodawca, który nakłada na producentów i sprzedawców obowiązek odpowiedniego oznaczania biżuterii. Ci drudzy muszą dodatkowo odpowiednio uwidaczniać jej cenę, by decyzja konsumenta o zakupie była w pełni świadoma. Jak zatem należy oznaczać sprzedawaną biżuterię

Nov 23, 2018 - kidaj.ad3.eu - 23
Szybka kasa przez Internet? - Kidaj Blog - blogowanie na freelance

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby niewiele robić, a kasa żeby sama płynęła. Ma to nawet swoją fachową nazwę „dochód pasywny”. Ale nie ma lekko. Żeby nic nie robić, trzeba się najpierw porządnie napracować i przygotować odpowiednie podstawy do nicnierobienia. A może są inne, szybsze sposoby?

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także