Linki do sobotniej kawy #74

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   107 views

Linki do sobotniej kawy #74

Jun 17, 2017 - whitneyryan.com - 3
1 year of consistent blogging: how I did it | Whitney Ryan

There are a few key things that kept me consistent with blogging this year. Read on if you're looking to pick up a blogging habit of your own…

Jun 17, 2017 - marciniwuc.com - 4
Jak robić mniej, ale osiągać więcej? - Finanse bardzo osobiste

Chciałbym podzielić się jedną z najlepszych książek, które przeczytałem w tym roku. Idea esencjalizmu - to działanie w oparciu o zasadę: mniej, ale lepiej.

Jun 17, 2017 - worqshop.pl - 6
PRAKTYCZNE SPOSOBY NA… ORGANIZACJĘ CZASU

kreatywny blog lifestylowy

Jun 17, 2017 - themeforest.net - 1
WordPress Resume Theme - Squareroot

Buy WordPress Resume Theme - Squareroot by ThimPress on ThemeForest. WordPress Resume Theme – SQRT is a perfect one page parallax WordPress Theme for Resume, vCard, CV application, free...

Jun 17, 2017 - arturjablonski.com - 1
Jak zaplanować transmisję live na Facebooku? - ArturJablonski.com

Transmitować na żywo możesz w dowolnym momencie z poziomu fanpage. Pokażę Ci, jak taką transmisję zaplanować na przyszłość.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także