Linki do sobotniej kawy #67

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   91 views

Linki do sobotniej kawy #67

Apr 29, 2017 - blog.bidsketch.com - 2
Expert Advice: The Key to Keeping Clients Happy - Bidsketch

If you’re like most entrepreneurs, you probably had that panicky moment when you wondered if anyone would ever pay for your product or service. Fast forward to now: You worked hard to make it happen, and now you have a

Apr 29, 2017 - volantification.pl - 2
Najlepsze wywiady w polskim internecie

Teoretycznie w internecie da się znaleźć wszystko. Praktyka jednak pokazuje, że bardzo rzadko dotyczy to wartościowych treści. Całe szczęście przez ostatnich kilka lat przeczytałem kilka świetnych, długich wywiadów, które zmieniły sposób w jaki patrzyłem na jakieś zjawisko albo wyjątkowo dobrze rezonowały z tym, co aktualnie czułem. Część z nich już wrzucałem na fanpejdż, części jeszcze nie polecałem.

Apr 29, 2017 - marketingibiznes.pl - 0
O fałszywych komentarzach i o tym, dlaczego nie warto mieć opcji „Recenzje” na Facebooku

Strona przedsiębiorców, którzy traktują Internet niezwykle poważnie!

Apr 29, 2017 - przedsiebiorca.com - 2
10 lekcji biznesu od przedsiębiorczych kobiet część 1.

lekcje biznesu od przedsiębiorczych kobiet

Apr 29, 2017 - startupmylife.net - 0
Jak sprzedawać w sektorze B2B dzięki reklamom na Facebooku? -

Dowiedz się, jak możesz sprzedawać swoje usługi i produkty dla firm. Podcast STML "Jak sprzedawać w sektorze B2B dzięki reklamom na Facebooku?"

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także