Linki do sobotniej kawy #49

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   105 views

Linki do sobotniej kawy #49

Dec 09, 2016 - youtube.com - 1
Jak mądrze rozliczać podatek od wynajmu mieszkania - Grzegorz Grabowski

Podcast, notatki do tego odcinka oraz transkrypt rozmowy ► http://jakoszczedzacpieniadze.pl/088 Blog "Jak oszczędzać pieniądze" ► http://jakoszczedzacpieniad...

Dec 09, 2016 - magdalenapaciorek.pl - 2
Czy aby przypadkiem nie cenisz się zbyt nisko? Moja prelekcja na WordCamp Gdynia 2016. - Magdalena Paciorek

Kilka tygodni temu dowiedziałam się, że nagranie mojej prelekcji z WordCampa uległo zniszczeniu i niestety nie będzie udostępnione na wordpress.tv. Nie będzie więc już okazji aby jej posłuchać. Szkoda, sama czekałam na nagranie żeby zobaczyć jak to wyglądało z drugiej strony.

Dec 09, 2016 - arturjablonski.com - 2
15 wtyczek do Wordpressa dla marketerów - ArturJablonski.com

Wtyczki do wordpressa, które ułatwiają pracę marketera - od generowania leadów po pozycjonowanie strony. Jest wtyczka na wszystko, wykorzystaj to!

Dec 09, 2016 - theblondtravels.com - 1
Przeprowadzka do Chiang Mai: Ile potrzebujesz pieniędzy na start? - The Blond Travels

Ile musisz mieć na koncie, aby twoja przeprowadzka do Chiang Mai odbyła się sprawnie i szybko?

Dec 09, 2016 - malawielkafirma.pl - 1
Budowanie marki osobistej – 9 pytań, które powinieneś sobie zadać | Mała Wielka Firma

Od czego zacząć budowanie marki osobistej? Na czym powinieneś się skupić krok po kroku, żeby cieszyć się autorytetem eksperta wśród potencjalnych klientów?

Dec 09, 2016 - proto.pl - 2
IKEA zmienia nazwy produktów, by pasowały do wyników wyszukiwań Google'a

Koncern znalazł swój sposób na SEO. I tak szwedzcy klienci pod frazą „sposób na szczęśliwy związek” znajdą łóżko marki IKEA - czytamy w mashable.com...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także