Linki do sobotniej kawy #121

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   3 votes   214 views

Linki do sobotniej kawy #121

Aug 02, 2018 - kierunekwolnosc.pl - 20
Chcesz więcej komentarzy na blogu? - 15 spardzonych metod do wdrożenia

Jeśli chcesz więcej komentarzy na blogu to zastosuj 15 opisanych w artykule metod. Zdobędziesz większy ruch na blogu oraz masę komentarzy.

Aug 01, 2018 - freshmail.pl - 17
Aug 03, 2018 - callpage.io - 8
How to get people to buy your product?

How to get people to buy your product?

Aug 04, 2018 - futuretech.legal - 11
Naruszenie ochrony danych osobowych pod RODO – procedury i praktyczny poradnik -

Jak zapewne wiesz, prawo nakłada na Ciebie obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa danym osobowym, które przetwarzasz. Jeżeli jednak zabezpieczenia zawiodą i dojdzie do naruszenia, przepisy rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych (RODO) wskazują czynności, które musisz podjąć. Czy wiesz, co musisz zrobić?

Aug 04, 2018 - kasiapszonicka.pl - 24
Blog jako biznes - czy warto? Cała prawda o blogowaniu! - Kasia Pszonicka

Gdy pisałam post o tym jak zarabiać na blogu, nawet do głowy mi nie przyszło, że kiedyś zadam sobie pytanie jak w dzisiejszym tytule. Automatyczna odpowiedź brzmiała wtedy „wiadomo, że tak!”. Jednak od tamtego posta minęło ponad pół roku, i to takie intensywne pół! Że doświadczeniami z niego mogłabym obdarować siebie w 2016, 2017 i pewnie jeszcze na rok 2018 by starczyło.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także