Linki do sobotniej kawy #122

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   261 views

Linki do sobotniej kawy #122

Aug 09, 2018 - martaidczak.com - 27
5 reklam, które pokazują jak i po co opowiadać historie.

O tym, jak zmienia się przekaz reklamowy, gdy dodajesz do niego dobrą historię. Gdy przestajesz opowiadać o produkcie, a tworzysz emocje wokół niego.

Aug 09, 2018 - blog-en.tilda.cc - 9
Common webpage design mistakes

Simple layout and design tips to help you create a stunning webpage

Aug 10, 2018 - callpage.pl - 23
Pobierz 25 prezentacji od najlepszych polskich marketerów!

Zestaw darmowych materiałów, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes.

Aug 11, 2018 - kasiapszonicka.pl - 22
Jak założyć bloga? Poradnik w 9 prostych krokach. - Kasia Pszonicka

Pytanie o to jak założyć bloga pojawia się na liście wyszukiwań po jakich trafiacie na mojego bloga niezwykle często. I nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu poruszałam ten temat kilka razy – tylko do tej pory wiedza ta była rozsiana po różnych miejscach i nie było na blogu kompleksowego poradnika.

Aug 11, 2018 - zebza.net - 23
Podstawy projektowania: hierarchia wizualna i kontrasty » by zebza / grafika i projektowanie od podstaw

Hierarchia wizualna jest podstawą w projektowaniu - używamy jej by nadawać stopień ważności w elementach projektu. W tym celu używamy różnych zabiegów...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także