Linki do sobotniej kawy #94

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   4 votes   247 views

Linki do sobotniej kawy #94

Nov 18, 2017 - lipinski-kamil.pl - 33
Zwiększyłem dwukrotnie zasięg postów na FB i doszedłem do prostych wniosków - Kamil Lipiński

Hej, człowieku! Ty też narzekasz na to, że Twoje posty na fanpage’u docierają do 20-30% osób, które polubiły tenże fanpage? Załóż sobie newsletter to będziesz docierał do wszystkich i przy okazji zobaczysz jak dużo osób ignoruje to, co takiego ważnego masz im (Ty i ja) do przekazania. A tak na poważnie – na Facebooku lipinski-kamil.pl jest Was ponad tysiąc. Zazwyczaj posty, które publikuję widzi ok. 700-800 osób. W tydzień udało mi się trafić z wpisami do 2000 osób, a w tym wpisie zdradzam sposób w jaki to zrobiłem.

Nov 18, 2017 - klosinski.net - 22
Jak zrobić dobrą ofertę – Jacek Kłosiński

Prowadząc własną działalność, wielokrotnie otrzymujemy od klientów prośby o przygotowanie oferty. Takie sytuacje bardzo lubimy, ponieważ wiążą się z szansą na dochód i zdobycie kolejnego klienta.

Nov 18, 2017 - instafame.pl - 20
Jak dobrze prowadzić swoje konto na Instagramie i co robić, aby się ono rozwijało? - Instafame.pl - Prowadzenie oraz ...

 Chcesz prowadzić profil na Instagramie, który zaciekawi ludzi i w jak najlepszy sposób zaprezentuje to, czym się zajmujesz? Podejdź do tego jak profesjonalista. Opracuj strategię, trzymaj się zasad, korzystaj z nowoczesnych narzędzi i bądź wyczulony na trendy. Zanim opublikujesz kolejne zdjęcie, poznaj moje rady dotyczące tego, jak najefektywniej prowadzić konto na Instagramie.

Nov 18, 2017 - andrzejtucholski.pl - 29
14 fajnych rzeczy do zrobienia jesienią

Jesień to doskonały czas na skupienie się na sobie i swoich bliskich. Dłuższe wieczory poprawiają koncentrację a niższa temperatura skłania do rozsądniejszego planowania dni. Można w efekcie sięgnąć po kilka fajnych rzeczy, na które wcześniej nie było ani czasu, ani uwagi.

Nov 18, 2017 - robertmarczak.pl - 17
Marketing internetowy dla fotografów: Reklama na Facebooku

Wielu fotografów nie wykorzystuje potencjału marketingu internetowego. Dowiedz się, jak ustawić reklamę na Facebooku, która zapewni Ci nowe zlecenia.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także