Linki do sobotniej kawy #93

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   254 views

Linki do sobotniej kawy #93

Nov 10, 2017 - landingi.com - 19
Jak wykorzystać społeczny dowód słuszności, aby pozyskiwać więcej klientów? | Landingi

Dowiedz się czym jest społeczny dowód słuszności - social proof oraz poznaj korzyści, które odniesiesz, dodając go do swoich stron już dzisiaj!

Nov 10, 2017 - youtube.com - 20
Zarabiaj na kursach - wywiad z Olą Budzyńską

Pobierz bezpłatny GPS kursu online: https://goo.gl/6RvXWD Jak poradzić sobie ze strachem, kiedy zaczynasz wszystko od zera i stawiasz pierwsze kroki w świeci...

Nov 10, 2017 - dworzynska.com - 22
Kluczowe taktyki personal brandingu, których nigdy nie możesz pomijać - Dworzynska.com

Marzysz o silnej marce osobistej? Poznaj kluczowe taktyki personal brandingu, dzięki którym zaczniesz być postrzegany jako ekspert.

Nov 10, 2017 - webfaces.pl - 18
WordPress + Newsletter = GIODO. Zjadłam wreszcie tę żabę!

Czy muszę zgłaszać Newsletter do GIODO? Tak. Czy do GIODO muszę zgłaszać zbieranie emaili zostawianych na mojej stronie w WordPressie podczas dodawania komentarzy? Okazuje się, że też tak.

Nov 10, 2017 - arturjablonski.com - 28
Jak zwiększyć zasięg na Facebooku? - ArturJablonski.com

Dowiesz się, jak zwiększyć zasięg na Facebooku dzięki niestandardowym typom postów, grafik i filmów wideo. Przeczytaj koniecznie!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także