Linki do sobotniej kawy #32

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   96 views

Linki do sobotniej kawy #32

Aug 06, 2016 - malawielkafirma.pl - 3
Błędy przedsiębiorców popełniane w pierwszych latach prowadzenia firmy

Jakie błędy przedsiębiorców podcinają skrzydła małym firmom w pierwszych latach działalności? Niektóre z nich mogą cię zaskoczyć.

Aug 06, 2016 - youtube.com - 0
VLOG: Instagram zmienia się w Snapchata! Dlaczego?

Instagram wprowadza funkcję Stories, która jest kopią snapchatowego My Story. Dlaczego i co ma z tym wspólnego MySpace? To wideo to swego rodzaju nowość na k...

Aug 06, 2016 - inc.com - 0
9 Ways to Learn From Your Customers Without Spending a Fortune

Not listening to your customer will eventually destroy your company. Here are a few ways to stop it from happening.

Aug 06, 2016 - blog.brand24.pl - 0
Akademia Monitoringu Internetu Brand24

Prezentujemy pierwszy podcast w Akademii Monitoringu Internetu. Naszym gościem był Mateusz Miernikowski z agencji interaktywnej Konceptika, który opowiedział nam między innymi, jakie narzędzia do zarządzania zespołem i mediami społecznościowymi wykorzystują w codziennej pracy. Zapraszamy!

Aug 06, 2016 - arturjablonski.com - 0
Jak powitać nowego klienta? Kreatywnym wideo! - ArturJablonski.com

Nowy klient zasługuje na specjalne traktowanie. Szczególnie, że robiąc coś wyjątkowego dla niego, tak naprawdę możesz pokazać się z dobrej strony kolejnym.

Aug 06, 2016 - blog.bloomboard.co - 0
Case study: Jak osiągnąć 20 000 odsłon artykułu w 24h? - Bloomboard Blog

Czas na pierwsze Case Study autorstwa Bloomboardu! Po tekstach wzbogacających wiedzę postanowiliśmy pokazać jak przełożyć ją na praktykę.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także