Linki do sobotniej kawy #83

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   175 views

Linki do sobotniej kawy #83

Sep 02, 2017 - callpage.pl - 9
9 pytań o sukces w sprzedaży - wywiad z Bartoszem Majewskim (Righthello)

Jak odnieść sukces w sprzedaży? Jak zacząć od sprzedaży gazet, a skończyć na transakcjach na 20 mln złotych? Przeczytaj wywiad z Bartoszem Majewskim.

Sep 02, 2017 - szczesliwawbiznesie.pl - 10
Jak urobić się po pachy i inne moje wnioski z tworzenia biznesu online - szczesliwawbiznesie.pl

Jeśli chcesz zacząć tworzyć swoje produkty online, na pewno spotkałaś się z opowieściami osób, które twierdzą, że to wspaniały biznes, ponieważ “rach ciach” bierzesz telefon, nagrywasz filmik, wrzucasz post na bloga i reklamę (oczywiście za 0 zł!) na Facebooka i już zarabiasz miliony.

Sep 02, 2017 - highsolutions.pl - 5
Jak zwiększyć sprzedaż za pomocą UX? Dowiedz się jakich rozwiązań i narzędzi używać.

Dobry User Experience to podstawa wysokiego współczynnika konwersji. To właśnie na doświadczeniach użytkowników powinniśmy skupić największą uwagę przy optymalizacji serwisu.

Sep 02, 2017 - kasiaaleszczyk.pl - 8
Sep 02, 2017 - kierunekwolnosc.pl - 12
Dochód pasywny - 22 pomysły na pasywne zarabiani

Czy dochód pasywny jest możliwy? Poznaj 22 metody na generowanie dochodów pasywnych i osiągnięcie wolności finansowej.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także