Linki do sobotniej kawy #50

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   132 views

Linki do sobotniej kawy #50

Dec 16, 2016 - dworzynska.com - 1
27 biznesowych książek od 9 specjalistów z branży - Dworzynska.com

Nie cierpię Amazona!😉 To takie miejsce w sieci, do którego staram się zaglądać bardzo rzadko. Powód? Za każdym razem, gdy obiecuję sobie, że wejdę tam tylko na moment, żeby coś zobaczyć, kończy się kilkoma zakupionymi e-bookami. Niestety bardzo często okazuje się, że są to pozycje zupełnie dla mnie nietrafione. I chociaż zawsze staram się kupować tylko te książki, które mają min. 100 opinii (większość oczywiście pozytywnych) sprawa z wyborem dobrej lektury nie jest wcale taka prosta. Pomyślałam więc, że zamiast wchodzić na Amazona i sięgać po omacku po byle co, czy sugerować się opiniami przypadkowych osób, podpytam znajomych specjalistów z branży co czytają i co sami polecają przeczytać. Nie wiem jak Wy, ale ja mam już bardzo rozbudowane plany czytelnicze na kolejne kilkanaście tygodni. Co więcej, jeśli nie macie pomysłu na prezent – proszę bardzo, można się zainspirować.

Dec 17, 2016 - olagosciniak.pl - 5
Blog od 0 do 5000 UU miesięcznie po roku - jak to zrobić?

Sprawdź działania, jakie sprawiły, że przekroczyłam po roku magiczny pułap 5000 UU miesięcznie, aby mój blog stał się z eksperymentu sposobem na życie.

Dec 17, 2016 - theblondtravels.com - 1
Przeprowadzka do Chiang Mai: Ile potrzebujesz pieniędzy na start? - The Blond Travels

Ile musisz mieć na koncie, aby twoja przeprowadzka do Chiang Mai odbyła się sprawnie i szybko?

Dec 17, 2016 - lepiejteraz.pl - 0
Podcast Lepiej Teraz #019 Jak blogerzy zarabiają na afiliacji? - LEPIEJ TERAZ

"Nie kształcę milionerów. Nauczę Cię jak zarabiać pieniądze większe lub mniejsze"
Na pytanie zawarte w tytule odpowie Mateusz Kiszło, prawd

Dec 17, 2016 - blog.jakzarabiacpieniadze.com.pl - 0
OPOWIEM CI JAK W PROSTY SPOSÓB STWORZYĆ WŁASNY LANDING PAGE - JAK ZARABIAC PIENIADZE?

Wkraczasz na całkowicie nowy blog i nic o nim nie wiesz. Rozglądasz się za jakimś punktem zaczepienia – czymś co pomoże ci się tu odnaleźć. Autor pisze n-ty wpis z jakiegoś niezrozumiałego dla ciebie cyklu np. „Przygody bałaganiarza #82”. Przeglądasz kilka pierwszych wpisów, ale wciąż nie dostrzegasz wspólnego mianownika. Nigdzie nie widać informacji o autorze, ani o tym o czym ten blog właściwie jest. Nie mijają dwie minuty, a ty wychodzisz i nigdy nie wracasz. Coś co prawdopodobnie mogłoby się nie wydarzyć jeśli blog miałby odpowiedni landing page.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także