Linki do sobotniej kawy #124

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   246 views

Linki do sobotniej kawy #124

Aug 31, 2018 - youtube.com - 5
Wywiad ze Zbigniewem Jakubasem, część I, #23 POZA PARKIETEM

O ponad 30-letnim doświadczeniu, znaczeniu zaufania, szczęścia i przypadku w biznesie, a także o współpracy z Hugo Boss czy Siemens Zbigniew Jakubas w pierws...

Aug 31, 2018 - mambiznes.pl - 14
Świat polskich start-upów okiem Michała Sadowskiego - MamBiznes.pl

Polski rynek start-upów to mieszanka sukcesów i porażek. Jednak młody, polski biznes z każdym rokiem radzi sobie coraz lepiej. Wiele pomysłów ma szansę przebicia się, bo coraz częściej są to projekty, które stanowią bardziej ewolucję niż rewolucję. Start-upy z Polski często zapominają, że pozyskanie finansowania jest trochę jak kredyt hipoteczny – to przede wszystkim zobowiązanie, gwarancja większej presji i początek jeszcze cięższej pracy.  – mówi Michał Sadowski CEO Brand 24 i youtuber.

Aug 31, 2018 - marketingibiznes.pl - 22
Wstęp do e-commerce: Jak założyć i rozwijać własny sklep internetowy? | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Aug 31, 2018 - youtube.com - 2
Wywiad ze Zbigniewem Jakubasem, część II, #27 POZA PARKIETEM

Jakie przesłanki kierowały Zbigniewem Jakubasem, by zainwestować w akcje Mennicy, czy Optimusa? Dlaczego w biznesie tak ważne są intuicja, feeling i luz, ora...

Aug 31, 2018 - youtube.com - 15
analiza www #001 - osmpower.pl

Jest to pierwszy film z cyklu analiza www, gdzie dokonuję bezpłatnych analiz stron internetowych pod kątem użyteczności strony, błędów oraz możliwości jakie ...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także