Linki do sobotniej kawy #125

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   206 views

Linki do sobotniej kawy #125

Sep 07, 2018 - kierunekwolnosc.pl - 10
Jak sprawdzić w jakie zewnętrzne linki klikają czytelnicy na Twoim blogu?

Sprawdź jak za pomocą Google Tag Managera śledzić wszystkie kliki na Twojej stronie w zewnętrzne linki. Sprawdź gdzie podziali się czytelnicy

Aug 31, 2018 - zenblog.pl - 19
Jak mieć czas na prowadzenie bloga? Moja optymalizacja czasu - ZenBlog.pl

Czego ja bym nie zrobiła z tym moim blogiem, gdybym tylko miała na to czas… Droga blogerko, ile razy zdarzało Ci się tak myśleć – pewnie nie zliczysz? Miałam taki moment, że zastanawiałam się, czy nie powinnam zrezygnować z blogowania – skoro nie jestem w stanie pisać więcej niż dwa wpisy miesiącu, w dodatku piszę nieregularnie, co pomyśli o tym czytelnik?

Sep 06, 2018 - b-mind.pl - 6
Brief na aplikację mobilną — wzór, pobierz teraz! – Creative Software House & Interactive Agency, IT Outsourcing — B-...

Jako, że na codzień zajmujemy się realizacją projektów, których elementem są często aplikacje mobilne — udostępniamy wzór dokumentu, który ułatwi sformułowanie zapotrzebowania na realizację aplikacji mobilnej potencjalnym wykonawcom. Jak poprawnie napisać / wypełnić brief na aplikację mobilną? Wbrew pozorom nie jest to zadanie, które wymaga posiadania wiedzy dotyczącej np. lotów w kosmos. Warto jednak pamiętać jedną,…

Sep 07, 2018 - serwisantka.pl - 1
Jak zaimportować komentarze z Disqus do WordPressa, gdy nie chcą sie synchronizować? – Pani Serwisantka

Czasami Disqus buntuje się i nie działa synchronizacja komentarzy z WordPressem (tak, by były również lokalnie). Jak zaimportować komentarze z Disqus do WordPressa? Pomocny tip szczególnie tym, którzy chcą pozbyc się komentarzy Disqus na blogu >>

Sep 07, 2018 - kasiapszonicka.pl - 16
Jak mądrze wykorzystać fanpage w blogowaniu? Współpraca bloga i Facebooka - Kasia Pszonicka

Czy blog może istnieć bez fanpage na Facebooku? Czy prowadzenie go jest konieczne? Wiele osób stanowczo odpowiedziałoby, że tak lub nie. Ja odpowiadam, że „to zależy co rozumiesz przez blog”. Bo jeśli blog jest dla Ciebie stroną internetową, na którą co jakiś czas wrzucasz artykuły i po prostu czekasz aż ktoś na nie trafi (zwykle z Google) i właściwie nie interesuje Cię do ilu osób dotrzesz to faktycznie – to bez fanpage możesz się obejść.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także