Linki do sobotniej kawy #90

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   259 views

Linki do sobotniej kawy #90

Oct 20, 2017 - premium-consulting.pl - 8
Jak oni czytają? Nawyki czytelnicze w Internecie

Jak Cię widzą, tak Cię piszą, ale jak Ty piszesz, tak Cię czytają. Szczególnie w internecie. Według portalu www.internetlivestats.com, w momencie, w którym piszę te słowa, na świecie istnieje ponad miliard stron internetowych. W związku z przytłaczającą wręcz ilością informacji, nasze mózgi musiały się po prostu przystosować do nowej i ciągle zmieniającej się rzeczywistości, a my musieliśmy wyrobić sobie nowe nawyki czytelnicze. Nawyki, które warto wykorzystać przy tworzeniu treści internetowych.

Oct 20, 2017 - blog.2edu.pl - 21
Niszowy kurs online – ile można na tym zarobić?

Rok temu odpowiadając na dużą ilość indywidualnych zapytań o szkolenie dotyczące nowej wersji Articulate Storyline postanowiłem stworzyć i udostępnić je w postaci kursu online. Ponieważ znam samo narzędzie, wiem jak zaprojektować, stworzyć, opublikować i poprowadzić szkolenie online stwierdziłem, że nic nie stoi na przeszkodzie.

Oct 20, 2017 - serwisantka.pl - 16
Agregator aplikacji mobilnych - pracuj w większym skupieniu

Poznaj aplikację, która spina wszystkie narzędzia online i daje dostęp do nich w jednym miejscu. Coś jak przeglądarka internetowa, ale tylko do aplikacji. Taki agregat webaplikacji, który pozwoli Ci się lepiej skupić na tym, co ważne.

Oct 20, 2017 - cyfrowinomadzi.pl - 25
Pozyskiwanie klientów (cz.1)

Odkąd pracuję jako freelancer wiem, że umiejętność znalezienia dobrych klientów to podstawa mojej niezależności finansowej. Samo portfolio i doświadczenie, choćby nie wiem jak dobre, nie zagwarantują, że świetne zlecenia same trafią do mojej skrzynki mailowej. Z reguły tak się nie dzieje. Ostatnie lata nauczyły mnie, że wszystkie dobre zlecenia zawsze są rezultatem pracy włożonej w ich pozyskanie.

Oct 20, 2017 - youtube.com - 12
Jak skutecznie sprzedawać? Wystąpienie na Asbiro.

Z video dowiesz się" - jak skutecznie sprzedawać? - jaki jest mój styl sprzedaży? - dlaczego nie każdy musi Cię lubić? - oraz dlaczego tak ważna jest skutecz...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także