Linki do sobotniej kawy #9

artykuły marketingowe i biznesowe

Dzisiaj linki w nieco odmienionej formie – zaczynam korzystać z narzędzia List.ly, które umożliwia tworzenie list z linkami, a następnie wklejenie tego do strony www. Bardzo mi to uprości pracę 🙂

Tak więc zapraszam do czytania 🙂

 

Feb 21, 2016 - simplicite.pl - 13
Minimalizm w biznesie. Dlaczego dobrze mieć małą firmę? - Simplicite

Zapraszam na kolejną część cyklu tekstów Jak prowadzić firmę? Obecnie, w biznesie gloryfikuje się wielkość i zasięg działania. Czy to wstyd prowadzić mały biznes? Skądże. Dziś udowodnię, że dobrze jest mieć małą firmę.

Feb 23, 2016 - arturjablonski.com - 13
Jak przygotować własny kurs online? Case study „21 narzędzi...

Przygotowanie kursu internetowego krok po kroku. Jak przygotować kurs internetowy na przykładzie "21 narzędzi marketingu internetowego".

Feb 23, 2016 - pwlk.pl - 12
Jak D. Vader wyprowadził mnie ze strefy komfortu

Przecież idzie nowe, lepsze. A mimo to, ciężko jest się pożegnać z tym starym. To tylko cztery ściany, a niejednemu z nas podczas przeprowadzki łza zakręciła się w oku. I nic dziwnego. Opuszczamy miejsce, w którym narodziła się masa wspomnień, które zapamiętamy do końca życia.

Feb 21, 2016 - zaparzeciherbate.pl - 14
6 mitów na temat pracy w domu - Zaparzę ci herbatę

Pracuję w domu już niemal od dwóch lat. Bywało różnie — raz miałam mnóstwo roboty, a innym razem jedno czy dwa zlecenia, z których niewiele dało się wyciągnąć. Zawsze jednak traktowałam freelancing jako mój sposób na zarobek. Jasne, bez składek, bez urlopu, bez chorobowego. Ale jednak pracę, do której trzeba się solidnie przyłożyć, która sprawia ogromną frajdę, ale czasem też wkurza jak każda inna. No cóż, nie wszyscy uważali tak samo. Odkąd pracuję w domu, wiele się już nasłuchałam. Oto 6 mitów, które powtarzają się najczęściej.

Feb 22, 2016 - elivo.pl - 12
Hakowanie wzrostu w ecommerce: Obsługa klienta, monitorowanie, optymalizacja, testy, ekspansja - Oficjalna Strona Elivo

W związku ze zbliżającym się świętem ecommerce – Kongresem eHandlu – postanowiliśmy przepytać kilku prelegentów (i nie tylko!) na tematy, o których będą mówić podczas swoich wystąpień. Aby ułatwić nawigację w poniższym wpisie, możesz skorzystać z menu – aczkolwiek zachęcamy do całościowej lektury!

Feb 25, 2016 - surojadek.com - 13
Czy warzywa, które jesz są w 100% zdrowe ? Jak pozbyć się pestycydów ?

Sposoby na zdrowsze warzywa i owoce. Kilka wskazówek jak pozbyć się niebezpiecznych pasożytów i bakterii, oraz wyeliminować pestycydy.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także