Linki do sobotniej kawy #61

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   116 views

Linki do sobotniej kawy #61

Mar 11, 2017 - paniswojegoczasu.pl - 3
Czas na książkę - selfpublishing od kuchni - PANI SWOJEGO CZASU

Jak wygląda pisanie książki od podszewki?
Jak wygląda pisanie i samodzielne wydawanie książki od podszewki??
Jak wygląda pisanie, samodzielne wydawanie i samodzielna sprzedaż książki od podszewki???

Mar 11, 2017 - laboratorium-zmieniacza.pl - 3
Filmy o spełnianiu marzeń zawodowych cz. 1 - Laboratorium Zmieniacza

Poznaj cztery filmy o spełnianiu marzeń zawodowych, które to dodadzą Ci energii w momentach zwątpienia w sens tego, co robisz.

Mar 11, 2017 - malawielkafirma.pl - 1
Blog ekspercki. Zbuduj markę, bądź niezależny i zarabiaj online

Blog ekspercki to dobry sposób, żeby zbudować markę osobistą i zarabiać online – przekonuje prawnik Wojciech Wawrzak, twórca Bloga Roku 2015: PraKreacja.pl.

Mar 11, 2017 - szkolablogowania.pl - 4
Strona O Mnie - stwórz ją używając szczypty humoru - Szkoła Blogowania

Strona O Mnie jest jedną z najważniejszych stron na Twoim blogu. Czytelnicy często zaglądają do tej części, by nie tylko poznać jego autora, ale i ...

Mar 11, 2017 - malawiejskafirma.pl - 2
Dlaczego prowadząc własną firmę wciąż nie zarabiasz?

Jeśli prowadzisz małą firmę i Twoje finanse się nie spinają, to w niniejszym artykule znajdziesz garść porad dlaczego wciąż nie zarabiasz mimo tego, że prowadzisz firmę.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także