Linki do sobotniej kawy #141

Zazwyczaj w sobotę o 9, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   663 views

Linki do sobotniej kawy #141

Jan 06, 2019 - girlswhowp.com - 51
[EM03] Jak sprzedaję. Instrukcja uniwersalna. Szczególnie dla introwertyków. • Girls Who WordPress

Ten tekst (i odcinek podcastu) jest kontynuacją ostatniego tekstu pt. Tworzę produkty i usługi dla pracowitych, kulturalnych i cierpliwych osób. A oba te teksty łączą się z większą myślą, która krąży mi po głowie od dawna: da się z sukcesem prowadzić firmę i mieć wpływ na setki lub tysiące ludzi, kiedy jest się osobą spokojną (a nawet introwertykiem). Ten tekst to jest też materiał, w którym dzielę się różnymi spostrzeżeniami sprzedażowymi po 4,5 latach bycia na rynku biznesu online.

Jan 06, 2019 - robertmarczak.pl - 25
Link building w generowaniu leadów? | Lead generation, marketing B2B i konsulting dla firm | Robert Marczak

Michał Suski podpowiada jak wykorzystać jeden z fundamentów SEO w generowaniu leadów. Dowiedz się, jak link building może pomóc w lead generation

Jan 09, 2019 - sellizer.pl - 29
Trendy w sprzedaży w 2019 roku - prognozy ekspertów

Sellizer to kompleksowe narzędzie wspierające sprzedaż, które dzięki powiadomieniom SMS i rozbudowanej analityce, poprawi Twoją sprzedaż. Wypróbuj za darmo przez 14 dni!

Jan 10, 2019 - blog.betimes.pl - 47
13 grzechów głównych na stronie internetowej - beTimes.pl : beTimes.pl

Nie popełnij tych błędów, a jest szansa, że Twoja strona osiągnie swój cel. Lista 13 banalnych i wciąż powtarzanych błędów na stronach internetowych, blogach, Landingach

Jan 10, 2019 - modanabloga.pl - 41
Proste, sprawdzone i darmowe programy do tworzenia grafiki i obróbki zdjęć na bloga - Moda Na Bloga

Sprawdź moje ulubione i sprawdzone i oczywiście darmowe programy do tworzenia grafiki oraz obróbki zdjęć na bloga i strnę www.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także