Linki do sobotniej kawy #54

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   114 views

Linki do sobotniej kawy #54

Jan 21, 2017 - malawielkafirma.pl - 10
Kursy online. Co musisz wiedzieć, żeby zacząć je tworzyć i sprzedawać?

Żeby tworzyć i sprzedawać kursy online nie trzeba być uznanym ekspertem. Jakie tematy sprawdzają się najlepiej i ile można zarobić?

Jan 21, 2017 - blog.brand24.com - 2
35+ Experts Share Their Social Media Marketing Predictions for 2017

This knowledge-packed post features world class social media experts who share their 2017 marketing predictions. Not to be missed!

Jan 21, 2017 - smartpassiveincome.com - 4
The Sad Truth about Your Half-Finished Projects - The Smart Passive Income Blog

I reveal a secret project that I never finished. Here's why I left the prjoect half-finished and where's what you can learn from my mistakes.

Jan 21, 2017 - maciejwojtas.pl - 11
Na czym zarobisz w 2017 roku? Zobacz 10 pomysłów dla kreatywnych

Otwarcie się na Daleki Wschód, wejście w branżę audio oraz tworzenie treści dla dzieci - to trzy, moim zdaniem, najbardziej perspektywiczne kierunki rozwoju,

Jan 21, 2017 - theowner.co - 7
Praca w podróży. Moje doświadczenia. - The Owner & Co.

Móc pracować, jednocześnie podróżując zawsze było moim wielkim marzeniem. Żadna forma pracy nie kręciła mnie bardziej. A że jestem zwolenniczką dążenia do celów przez próbowanie i testy – przy pierwszej nadarzającej się okazji sprawdziłam jak to jest!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także