Linki do sobotniej kawy #42

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
6 items   1 followers   0 votes   146 views

Linki do sobotniej kawy #42

Oct 15, 2016 - lekkazmianamamy.pl - 3
Tworzenie systemu identyfikacji wizualnej - moje doświadczenia

Tworzenie systemu identyfikacji wizualnej to proces. Zachęcam do zwrócenia uwagi na kilka elementów, które pomogą wyróżnić się Twojej marce.

Oct 15, 2016 - kopicki.pl - 3
Dlaczego warto prowadzić blog? Aspekty biznesowe blogowania | Kopicki

Chcesz prowadzić blog, lecz nie jesteś do końca przekonany? Zobacz, jak wiele można zyskać biznesowo dzięki blogowaniu. Poznaj aspekty biznesowe blogowania!

Oct 15, 2016 - ponitceariadny.pl - 3
Jak nawiązywać kontakty z influencerami

Jedna wzmianka wpływowej osoby o Tobie czy Twoim produkcie może z dnia na dzień odmienić Twój biznes. Kontakty z osobami wpływowymi to strategia, którą naprawdę warto wprowadzić. Trzeba to jednak robić szczerze i uczciwie, a strategia jest długoterminowa. Jakże jednak warta pracy!

Oct 15, 2016 - dcrazed.com - 3
40+ Best Free Portfolio WordPress Themes in 2016 - Designscrazed

Create the best website with free portfolio WordPress themes for freelancers, business, designers, art & also show projects in a grid style gallery, free slider

Oct 15, 2016 - olagosciniak.pl - 3
Najlepsze szablony blogowe do WordPressa - za darmo - lato 2016

Wyselekcjonowałam dla Was najlepsze szablony blogowe do WordPressa. Wszystkie z nich są dostępne za darmo na WordPress.org. Szukasz szablonu? Zapraszam!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także