Linki do sobotniej kawy #70

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   92 views

Linki do sobotniej kawy #70

May 20, 2017 - missinsomnia.pl - 3
#51. 5 narzędzi do automatyzacji komunikacji e-mail

Narzędzi do e-mail marketingu i e-mail automation jest wiele, niekótre bardziej skuteczne, niektóre mniej. Dzisiaj sprawdzam, które z nich są najlepsze.

May 20, 2017 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 1
Destrukcyjne skutki niespodziewanego sukcesu

Rozleniwienie, kwestionowanie własnych umiejętności, brak chęci do podjęcia kolejnej walki - rzadko kiedy mówi się o mrocznych stronach sukcesu.

May 20, 2017 - cyfrowinomadzi.pl - 3
10 faktów i mitów na temat pracy zdalnej z domu według programisty - Cyfrowi Nomadzi

To nieprawda. Choć jakaś część programistów prowadzi własną działalność i poszukuje pojedynczych zleceń do wykonania dla różnych klientów, a takie osoby faktycznie częściej mają możliwość pracy zdalnej, to prawdopodobnie większość programistów jest jednak na stałe zatrudniona w jednej firmie – w tym również ja i moi koledzy.

May 20, 2017 - prakreacja.pl - 0
Odzyskiwanie porzuconych koszyków - aspekty prawne

Co musisz zrobić, by legalnie stosować odzyskiwanie porzuconych koszów? Przeczytaj artykuł lub posłuchaj podcastu i dowiedz się.

May 20, 2017 - takaoto.pro - 0
Testy A/B i analiza danych statystycznych w biznesie internetowym | takaoto.pro

Poznaj najważniejsze zasady wnioskowania statystycznego w biznesie internetowym. Prezentujemy krótki poradnik oraz wypowiedzi ekspertów od analityki!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także