Linki do sobotniej kawy #63

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   114 views

Linki do sobotniej kawy #63

Mar 25, 2017 - resources.landingi.com - 4
Jak zaprojektować landing page?

Sprawdź gotowe wzory, które pomogą Ci zaprojektować stronę docelową.

Mar 25, 2017 - arturjablonski.com - 1
Reklama na Facebooku za darmo? - ArturJablonski.com

Darmowa reklama na Facebooku nie jest możliwa, ale możesz za darmo opublikować reklamę na swoim fanpage'u. Oto poradnik, w jaki sposób da się to zrobić.

Mar 25, 2017 - andrzejtucholski.pl - 4
Masz jedno życie – Chase Jarvis o odkrywaniu swoich mocnych stron i byciu szczęśliwym [MEGA WYWIAD]

Zdarzają się czasem ludzie, po których od razu widać, że jeszcze nie mają wszystkiego ogarniętego. To dlatego, że nie chcą. Czuć za to od nich taką charyzmę, taką wiedzę, takie doświadczenie i takie podejście, że macie ochotę rozumieć przynajmniej połowę tego, co oni teraz.

Mar 25, 2017 - simplife.pl - 1
Wegańskie przepisy - książka kucharska do pobrania. - simplife.pl

Zebrałam dla Was fajne, wegańskie przepisy w jednym miejscu. Całość można traktować jako zdrową, lekką dietę oczyszczającą lub po prostu źródło inspiracji.

Mar 25, 2017 - zenblog.pl - 3
5 przeszkód, które blokują Cię przed twórczym działaniem w życiu, sztuce i biznesie

Natura potrafi być bardzo kreatywna.Znaczenie słowa kreatywność zawęziliśmy do wąskiej dziedziny pracy artystów - malarzy, muzyków, poetów, rzeźbiarzy, ewentualnie fotografów, architektów lub pracowników agencji reklamowych. Przedstawiciele innych zawodów mają obejść się…

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także