Linki do sobotniej kawy #35

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   98 views

Linki do sobotniej kawy #35

Aug 27, 2016 - liczysiewynik.pl - 0
Jaki człowiek - taka FIRMA | Poranny Inspirator #43 | Liczy się Wynik

Masz taką firmę jakim jesteś człowiekiem. Jesteś chaotyczny, masz sto pomysłów na minutę i co chwilę zabierasz się za coś nowego? Twój biznes też będzie chaotyczny.

Aug 27, 2016 - inc.com - 1
10 Realistic Work-Life Balance Tips You Can Steal From Billionaire Entrepreneurs

Don't neglect the things you should be doing in your personal life. It may be the key to your success.

Aug 27, 2016 - pixelpr.net - 1
Google Analytics - co to jest i jak uzyskać kod śledzenia?

Jeśli jeszcze do tej pory nie zetknąłeś się z tym tematem, to prawdopodobnie pierwszy raz w życiu tworzysz swoją stronę internetową i uczysz się wszystkiego od podstaw. Nie martw się, poprowadzę Cię za rękę.

Aug 27, 2016 - malawielkafirma.pl - 0
Klienci nie słuchają co do nich mówisz? Jest na to sposób

Są różne typy klientów i trzeba z nimi różnie rozmawiać. Dopasowanie stylu komunikacji zwiększa ich zaufanie do ciebie, a tym samym chęć zakupu i lojalność.

Aug 27, 2016 - gomedia.com - 1
improving relationships with clients

improving relationships with clients

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także