Linki do sobotniej kawy #77

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   107 views

Linki do sobotniej kawy #77

Jul 22, 2017 - tosieoplaca.pl - 6
9 sposobów na rozwój osobisty, jeśli masz tylko 15 minut dziennie - To się opłaca!

Myślisz, że nie masz czasu, by dbać o swój rozwój? Zobacz, co zrobić dla rozwoju osobistego gdy masz tylko 15 minut dziennie.

Jul 22, 2017 - marketingibiznes.pl - 3
Skuteczna komunikacja online dla nowo powstałego e-sklepu

Blog o e-commerce, IT i przedsiębiorczości

Jul 22, 2017 - issuu.com - 0
Strategia Przetrwania według Rahima Blaka dla TRAIN with BRAIN Magazine 2017

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu’s millions of monthly readers. Title: Strategia Przetrwania według Rahima Blaka dla TRAIN with BRAIN Magazine 2017, Author: Rahim Blak, Name: Strategia Przetrwania według Rahima Blaka dla TRAIN with BRAIN Magazine 2017, Length: 4 pages, Page: 1, Published: 2017-02-08

Jul 22, 2017 - serwisantka.pl - 1
Jak zrobić transmisję live na Facebooku za pomocą OBS? (również w grupie)

Jak zrobić transmisję (również w grupie) live na Facebooku i pokazać prezentację albo pulpit komputera? Jak przeprowadzić wywiad live (transmisja dwóch osób)?

Jul 22, 2017 - jestrudo.pl - 3
Automatyzacja i rework na blogu - jak oszczędzić czas

Rework i automatyzacja to dwa potężne narzędzia, dzięki którym oszczędzam masę czasu. Wciąż mi daleko do amerykańskich guru blogosfery, którzy nową treść tworzą tylko przez 20% czasu, a pozostałe 80% spędzają na jej promocji i dystrybucji. Ale uczę się, a dziś z Wami podzielę moimi sposobami na wolne popołudnie.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także