Linki do sobotniej kawy #113

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   0 votes   344 views

Linki do sobotniej kawy #113

1

10 Biggest Mistakes People Make When Starting a Business

Jun 05, 2018 - youtube.com - 12
10 Biggest Mistakes People Make When Starting a Business

The list of Common Mistakes People Make When Starting a Business is based on my observations of startup creators I meet during conferences or my mentorship s...

2

Jak pozyskiwać KLIENTÓW i budować z nimi relacje? - Filip Duszczak (growthlab.pl)

Jun 05, 2018 - youtube.com - 9
Jak pozyskiwać KLIENTÓW i budować z nimi relacje? - Filip Duszczak (growthlab.pl)

O pozyskiwaniu klientów opowiada Filip Duszczak. Linki do naszych Social Mediów: https://facebook.com/SprawnyMarketing https://twitter.com/sprawny https://li...

Jun 08, 2018 - posukcesnaszpilkach.pl - 21
Od czego zależą pozycje w Google - opinia Rafała, specjalisty SEO z FunkyMedia

Czy wiesz, od czego zależy pozycja Twojej strony w Google? Poznaj najnowsze zmiany w algorytmach najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki i dowiedz się, jak dostosować swoją stronę firmową, by jak najwięcej osób zainteresowanych Twoją branżą mogło na nią trafić!

Jun 08, 2018 - blog.hubspot.com - 4
11 Tried-and-True Lead Magnet Ideas and Examples

Every blog post on your website has the potential to generate new leads for your business. Here are 11 lead magnet ideas to help you do it.

Jun 08, 2018 - ceneo.pl - 3
POLECANA KSIĄŻKA NA CZERWIEC: Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna

Książka Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna - od 28,40 zł, porównanie cen w 43 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze

Jun 08, 2018 - margoleads.com - 6
POLECANY PODCAST: #ML021 Automatyzacja marketingu UserEngage – jak zwiększy sprzedaż? – Michał Korba - Margo Leads

Automatyzacja marketingu - jak zwiększy sprzedaż? Wywiad z Michałem Korbą z UserEngage. Przeczytaj artykuł oraz przesłuchaj wywiadu

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także