Linki do sobotniej kawy #114

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   1 votes   239 views

Linki do sobotniej kawy #114

Jun 12, 2018 - marketerplus.pl - 27
Wszystko co musisz wiedzieć o content marketingu – kompendium wiedzy Marketer+

Czym jest Content Marketing? W skrócie: to działania opartę o tworzenie i dystrybucję wartościowych treści, które pozwolą pozyskać i utrzymać odpowiednio zdefiniowaną grupę docelową. Content Marketing może zaowocować wymiernymi korzyściami dla organizacji, która je stosuje. Poznaj wszystkie tajniki Content Marketingu!

Jun 09, 2018 - prowly.com - 11
Kryzysowy aromat kawy… [Green Caffe Nero case study]

Od pięciu dni sporo emocji budzi kryzys Green Caffe Nero. Salmonella, zmora wielu restauratorów, jest odmieniana przez wszystkie przypadki na przemian z nazwą tej znanej sieciowej kawiarni. Z pewnością jeszcze nie czas, aby dokonywać ocen zarządzania sytuacją kryzysową, ale można pokusić się o kilka uwagi spostrzeżeń.

Jun 12, 2018 - lenamurawska.pl - 11
Jun 12, 2018 - grzegorzmiecznikowski.pl - 22
Wysoka cena sukcesu w biznesie - Grzegorz Miecznikowski

Wyznaję: mam 31 lat, prowadzę własny biznes i codziennie się uśmiecham, powtarzając wszystkim, że „wszystko jest w porządku”.

Jun 14, 2018 - arturjablonski.com - 7
Jak promować restaurację na Facebooku? - ArturJablonski.com

Dowiedz się, jak promować restaurację na Facebooku skutecznie dzięki kilku sprawdzonym typom postów i formatów reklamowych.

Jun 16, 2018 - ceneo.pl - 4
POLECANA KSIĄŻKA NA CZERWIEC: Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna

Książka Skuteczne Social Media Prowadź Działania Osiągaj Zamierzone Efekty Wyd. 2 - Miotk Anna - od 28,40 zł, porównanie cen w 43 sklepach. Zobacz inne Ekonomia i biznes, najtańsze i najlepsze

Jun 16, 2018 - soundcloud.com - 10
POLECANY PODCAST: Odcinek 30: Jak mieć pieniądze bez oszczędzania? Miłosz Brzeziński by Po Ludzku o Pieniądzach | Fre...

Stream Odcinek 30: Jak mieć pieniądze bez oszczędzania? Miłosz Brzeziński by Po Ludzku o Pieniądzach from desktop or your mobile device

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także