Linki do sobotniej kawy #56

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   120 views

Linki do sobotniej kawy #56

Feb 04, 2017 - olagosciniak.pl - 1
Kursy online w PDF - podsumowanie pierwszego roku sprzedaży

W zeszłym roku zaczęłam tworzyć kursy online w PDF, dziś przyszedł czas na podsumowanie tej działalności. Być może przydadzą Ci się moje wnioski. Zapraszam!

Feb 04, 2017 - lukaszkruszewski.pl - 2
Kim są silne marki osobiste i dlaczego? Wywiad z Agnieszką Walczak-Skałecką

Silne marki to ludzie, którzy żyją robiąc to co potrafią najlepiej i zmieniają na lepsze swoje dzielnice, szkoły, rodziny, przyjaciół i miejsca pracy

Feb 04, 2017 - youtube.com - 0
Rozmowa o blogach: Marketing Prawa Live z Mikołajem Lechem i Wojtkiem Wawrzakiem

Rozmawiam z Mikołajem Lechem oraz Wojtkiem Wawrzakiem o tym jak rozwinęli swój biznes prawniczy z wykorzystaniem blogów. Blog Wojtka Wawrzaka https://prakrea...

Feb 04, 2017 - finanseodkuchni.pl - 0
Własny sklep internetowy - jak zacząć?

Otwórz własny sklep internetowy i zacznij zarabiać na e-commerce. Zajrzyj dalej i przeczytaj jak zabrać się za taki projekt.

Feb 04, 2017 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 0
1,65 mln zł w 5 miesięcy - self-publishing krok po kroku

Jak samodzielnie wydać swoją książkę? Dlaczego i jak to zrobiłem? Odpowiadając chcę pomóc autorom zarabiać więcej niż na współpracy z wydawcami.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także