Linki do sobotniej kawy #10

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

Feb 25, 2016 - surojadek.com - 12
Najzdrowsze warzywa i owoce - czy muszą być eko?

Poznaj najzdrowsze warzywa i owoce ze zwykłego warzywniaka, czyli top lista warzyw i owoców najmniej podatnych na pestycydy. Poznaj Czystą Piętnastkę!

Mar 03, 2016 - blox.blox.pl - 13
Wszystko, co musisz wiedzieć, by być dobrym blogerem! - Blog o Blox

Wpisz swoje nazwisko do wyszukiwarki, jeśli pojawi się tylko link do bloga, to stanowczo za mało. Musisz być w wielu miejscach, jeśli chcesz, by do Ciebie

Mar 03, 2016 - ponitceariadny.pl - 15
PNA13: Jak robić PR na własną rękę - Po nitce Ariadny

Małe biznesy często nie stać na profesjonalne agencje PR, które też nieraz nie są w stanie zagwarantować rezultatów. Czy można robić skuteczny PR na własną rękę?

Mar 03, 2016 - nowymarketing.pl - 13
5 błędów, których powinniśmy unikać, promując się w Google - NowyMarketing

Wyszukiwarka Google stanowi jedno z najbardziej istotnych źródeł pozyskiwania ruchu w platformie internetowej, co więcej, ruchu o wysokim współczynniku...

Mar 03, 2016 - kameralna.com.pl - 15
Jak odnaleźć balans miedzy pracą a życiem osobistym?

Czasem mam wrażenie, że czas przecieka mi przez palce. Ledwie wstanę z łóżka, a już jest pora obiadu, który przygotowuję na szybko; projekt trzeba dokończy

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

 

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także