Linki do sobotniej kawy #89

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   257 views

Linki do sobotniej kawy #89

Oct 13, 2017 - influencer.pl - 14
Rebranding bloga - kto, kiedy i jak?

Rebranding marki zawsze wzbudza zainteresowanie i niemałe kontrowersje. Tak jak niedawno zadziwiła nas zmiana Statoil w Circle K, tak jeszcze jakiś czas temu szokował Kominek, który zamienił się w Jasona Hunta.

Oct 13, 2017 - urszula-phelep.com - 19
Instagram dla początkujących (część 1) – Podstawy - Urszula Marketing

Instagram dla początkujących, czyli od czego zacząć tworzenie marki i promocję swojej działalności na najpopularniejszej platformie społecznościowej.

Oct 13, 2017 - zagadki-ebiznesu.pl - 11
Zabawy z Google Analytics - filtry - Zagadki e-biznesu. Blog o e-biznesie.

Jeśli Google Analytics jest dla Ciebie wiedzą tajemną i na samą myśl o nim masz już dość, proponuję Ci nowe podejście - Metodę małych kroczków.

Oct 13, 2017 - posukcesnaszpilkach.pl - 18
5 nietypowych sposobów, które pomogą Ci wypromować swoją markę | Po Sukces Na Szpilkach

Poznaj nietypowe sposoby na promocję marki, które pozwolą Ci regularnie i skutecznie pozyskiwać klientów dla swojego biznesu.

Oct 13, 2017 - frogriot.com - 8
Jak uzyskać wskaźnik ponad 90 w Google Page Speed

Kilka lat istnienia strony w Internecie to epoka. Sposób budowania stron zmienia się tak dynamicznie, że nawet osoby z branży nie są czasami na bieżąco ze wszystkimi nowymi technologiami i rozwiązaniami, które pozwalają na nowo spojrzeć na starsze, znane im projekty. W szczególności zmiany wywołane są przez dynamicznie rozwijający się Internet mobilny. Od kilku lat mówi się o roku mobile co oznacza, że zasoby internetowe w coraz większym stopniu są przeglądane za pomocą urządzeń takich jak telefony i tablety. W listopadzie 2016 na świecie po raz pierwszy w historii więcej ruchu zostało wygenerowanego przez urządzenia mobilne niż komputery stacjonarne. (źródło: Statcounter)   Zdajemy sobie sprawę jak ważnym punktem styku biznesu naszego klienta jest strona internetowa i szybkość jej ładowania. Dlatego zdecydowaliśmy się przeprowadzić audyt pod tym kątem. Stworzona kilka lat temu strona wymagała wielu poprawek, szybkość ładowania pozostawiała wiele do życzenia...

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także