Jak szybko przygotować ładną ofertę dla klienta?

 

Natknęłam się jakiś czas temu na dość ciekawe narzędzie nusii.com – do tworzenia profesjonalnych i eleganckich ofert.

 

Narzędzie jest bardzo intuicyjne i pozwala tworzyć oferty bardzo szybko i przyjemnie. Polega to na tym, że logując się do aplikacji, możemy skorzystać z dostępnych szablonów ofertowych lub stworzyć własny, który następnie można powielać, zmieniając wybrane treści i zapisując jako nowy szkic. W ten sposób można sobie stworzyć wzory ofert na różne usługi. Szablon można też obrandować czyli podmienić logo, kolory, stopkę, podpis.

 

Przykładowy szablon można zobaczyć TUTAJ 

 

Sama oferta składa się z kilku bloków tekstowych, które można edytować, usuwać, dodawać nowe, zmieniać im nazwę, zmieniać ich kolejność i robić jeszcze kilka innych modyfikacji (do uzytku jest edytor tekstowy, w którym można zmieniać fonty i wstawiać obrazki). Następnie taką ofertę można sobie zapisać do PDFa lub przesłać bezpośrednio klientowi na maila. Klient wchodzi wówczas na przesłany mu link do oferty, wybiera któryś z proponowanych pakietów zaznaczając go ptaszkiem, system zlicza sumę zamówienia i klient może taką ofertę zaakceptować lub odrzucić. Do wykonawcy w tym momencie leci e-mail z informacją o przyjęciu lub odrzuceniu oferty przez klienta oraz listą opcji, które wybrał.

 

nusii-tworzenie-ofert-1

 

Inne ciekawe funkcje tej aplikacji to np. możliwość włączenia dodatkowych osób z Twojego zespołu/firmy do podglądu ofert, czy np. podpięcie do własnej domeny.

 

Całość zrobiona jest w bardzo modnym i ładnym designie – wszystko jest mega intuicyjne i przyjemne.

 

Wszystko super cacy i pięknie, ale .. brakowało mi polskiej wersji. Proste rzeczy takie jak żeby zamiast dolarów była polska waluta lub żeby zamiast Accept or Decline było Zaakceptuj lub Odrzuć? Co prawda, bardzo dużo ludzi zna angielski, no ale nie oszukujmy się, nie zawsze trafimy na klienta, który sobie z tym poradzi.

 

Napisałam więc do chłopaków z nusii i po krótkiej wymianie maili zaproponowałam im przetłumaczenie aplikacji na język polski oraz wprowadzenie polskiej waluty. 30 minut później wszystko było już gotowe 🙂

 

Dzięki temu dzisiaj mogę Ci zaprezentować bardzo fajne narzędzie dostępne w języku polskim. Co prawda, tłumaczenie jest dostępne tylko do tego, co widzi klient, a nie jest to tłumaczenie całej aplikacji, ale to wciąż bardzo duży plus. Dzięki temu powstało narzędzie, którego można używać zarówno do współpracy z polskimi, jak i zagranicznymi klientami – w dowolnym momencie można przestawić się na wersję anglojęzyczną.

 

A teraz niespodzianka specjalnie dla moich czytelników, chłopaki z nusii postanowili zaoferować moim czytelnikom rabat 50% na dowolny plan na 3 miesiące. Super, prawda? Uzyskać go możesz rejestrując sie przez ten adres: https://app.nusii.com/register/coupon i wpisując kod rabatowy: pixelpr

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także