Linki do sobotniej kawy #58

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   148 views

Linki do sobotniej kawy #58

Feb 18, 2017 - arturjablonski.com - 2
Personal branding - nie daj się zwariować - ArturJablonski.com

Budowanie marki osobistej jest często poruszanym tematem. Szczególnie wśród pasjonatów branży reklamowej i blogosfery. Internet roi się od wskazówek, jak powinniśmy postępować. Sęk w tym, by nie przegiąć.

Feb 18, 2017 - olagosciniak.pl - 1
Programy partnerskie - zarabianie na blogu nigdy nie było łatwiejsze!

Jeśli chcesz zarabiać na blogu to możesz wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać programy partnerskie, które mogą dostarczyć Ci stały i pewny dochód!

Feb 18, 2017 - urszula-phelep.com - 3
3 rzeczy które ułatwią Ci tworzenie treści, plus technika drapacza chmur dzięki której stworzysz popularny wpis - Urs...

Patrzysz na to i jesteś pod wrażeniem. Każdy post, podcast czy webinar nagrany przez Urszule Phelep lub Ariadnę Wiczling jest świetnie przygotowany i przyciąga audytorium.

Feb 18, 2017 - worqshop.pl - 3
Miracle Morning - jak dobrze zacząć dzień?

kreatywny blog lifestylowy

Feb 18, 2017 - jestrudo.pl - 3
Podstawy SEO WordPress - poradnik dla zielonych

Optymalizacja posta na WordPress, czyli podstawy SEO WordPress dla blogerów. Najprostszy język i same konkrety. Jak dodać SEO do Wordpressa - wtyczka Yoast.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także