Linki do sobotniej kawy #62

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   110 views

Linki do sobotniej kawy #62

Mar 18, 2017 - finanseodkuchni.pl - 2
10 myśli, które niszczą Twoje finanse

Chcesz, aby pieniądze na stałe zagościły w Twoim życiu? Poznaj 10 myśli, które niszczą Twoje finanse i bez wstydu zaproś bogactwo do swojego życia!

Mar 18, 2017 - malawielkafirma.pl - 1
Jak zakończyć współpracę bez palenia za sobą mostów | Mała Wielka Firma

Chcesz zakończyć współpracę z kontrahentem? Dowiedz się, jak zrobić to z klasą i nie spalić za sobą mostów. Ostatnie wrażenie jest ważniejsze niż pierwsze.

Mar 18, 2017 - theowner.co - 1
Skąd wiesz, że biznes się opłaca? Kalkulator dla Ciebie! - The Owner & Co.

Bardzo mnie dziwi, że nie każdy kto startuje z realizacją pomysłu na biznes zadaje sobie tytułowe pytanie – czy biznes się opłaci? Ba! Wiele osób, które już prowadzą działalność gospodarczą nie zadaje sobie na bieżąco tego pytania i nie liczy!

Mar 18, 2017 - lukaszkruszewski.pl - 0
Twoje FAŁSZYWE przekonania na temat klientów

Szukasz sposobu na wydostanie się z odmętów wiecznej walki konkurencyjnej i miernej sprzedaży? Porzuć fałszywe przekonania na temat Twoich klientów.

Mar 18, 2017 - pb.pl - 0
O reputację w sieci trzeba ciągle dbać

Dobrej opinii nie można kupić, trzeba na nią zapracować, ale też o nią dbać. Wiele firm i osób nie docenia jej znaczenia. Jednak to, co pisze się o nas w internecie, przekłada się na realne zyski — informacje przeglądają przecież nasi klienci, partnerzy czy inwestorzy.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także