Linki do sobotniej kawy #87

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   236 views

Linki do sobotniej kawy #87

Sep 29, 2017 - b2b-marketing.pl - 12
Podcast odc. 13: Personal branding, czyli budowanie marki osobistej rozpoznawalnego eksperta

Dziś chciałbym zaprosić Was to rozmowy z Mariuszem Łodygą, założycielem firmy Premium Consulting. Chciałbym porozmawiać z Mariuszem nt. wizerunku rozpoznawalnego eksperta, który – jak wielokrotnie pisałem na moim blogu - jest moim zdaniem jednym z kluczowych elementów budowania zaufania do marki i w ogóle poczucia bezpieczeństwa kupującego. Moim zdaniem to właśnie strach przed zmianą i…

Sep 29, 2017 - tosieoplaca.pl - 14
Gratis dla klienta - co może dać freelancer? - To się opłaca!

Dobra obsługa klienta może sprawić, że klient nie tylko wyjdzie zadowolony, ale i wróci, a potem poleci nas znajomym. Restauracje wiedzą, jak zaskoczyć klienta, wiedzą też perfumerie, sklepy z herbatą, więc podejrzyjmy, czego możemy się od nich nauczyć.

Sep 29, 2017 - malawielkafirma.pl - 24
7 zasad inwestowania w siebie, dzięki którym osiągniesz więcej w biznesie

Kiedy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, każda inwestycja w siebie może przełożyć się na sukces twojej firmy.

Sep 29, 2017 - olagosciniak.pl - 20
Sposoby sprzedaży kursów online - sprzedaż ciągła czy akcje?

Zastanawiasz się jakie sposoby sprzedaży kursów online są najskuteczniejsze? Sprawdź, co na ten temat mają do powiedzenia autorki takich kursów.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także