Linki do sobotniej kawy #65

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
10 items   1 followers   0 votes   97 views

Linki do sobotniej kawy #65

Apr 15, 2017 - girlswhowp.com - 2
10 przemyśleń po 2 latach prowadzenia firmy

Pierwsza rzecz, która od razu przychodzi mi do głowy, kiedy mówię o dwóch latach i co mi się udało,
to to, że praktycznie udało mi się uporać z mailami.
Zrobiłam dwie rzeczy.

Apr 15, 2017 - theblondtravels.com - 2
Obserwuję polskie blogerki i oto co widzę - The Blond Travels

Porównuję polskie blogi kobiece z zachodnimi i zastanawia mnie dlaczego polskie blogerki nie odnoszą podobnych sukcesów jak ich zachodnie koleżanki.

Apr 15, 2017 - dworzynska.com - 2
Czego nikt Ci nie powie o prowadzeniu własnego biznesu - Dworzynska.com

Już dawno nie brałam udziału w procesie rekrutacyjnym, będąc po tej drugiej stronie – kandydata, który ubiega się o pracę. Jednak bardzo dobrze pamiętam te kilka rozmów kwalifikacyjnych, które przechodziłam w swoim życiu. Jedne były szybkie i od razu wiedziałam, że ta praca jest „moja“, a inne – no cóż, kiedy aplikowałam do Accenture w Dublinie musiałam przejść przez kilka etapów, testów, rozmów etc. Procesy były różne, to co się w nich powtarzało, to odwieczne pytanie – co chcesz robić w życiu i jak widzisz siebie za te 3 – 5 lat. I o ile pod koniec 2004 roku, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z korporacją, nie miałam z tym problemu, o tyle aplikując do mojej ostatniej, etatowej pracy, musiałam się mocno nagimnastykować, żeby móc odpowiedzieć na to pytanie poprawnie. Gdzie chcę być za 5 lat? Skąd mam to wiedzieć? Jestem w takim miejscu, że nie wiem, co chcę robić jutro!

Apr 15, 2017 - zenblog.pl - 3
Mogłabym być jak Gary, ale czegoś mi brakuje…

Uwaga, będzie wyznanie. Odnoszę wrażenie, że czasem wszechświat chce mi coś powiedzieć, a wtedy robi to w ten subtelny, niczym pamiętna armata ukryta w krzakach, sposób: dany temat wyskakuje mi z lodówki.Pojawia się wszędzie: w książkach, które czytam (mimo, że sięgnęłam po…

Apr 15, 2017 - justynakoziol.com - 0
Crowdfunding dla książki – rozmowa z Moniką Małgorzatą Lis

Monikę znam już od ładnych kilku lat. Poznałyśmy się na jodze, gdzie często asystowałyśmy sobie nawzajem, pomagając np. we wchodzeniu do stania na rękach. Potem zainteresowałam Monikę Latającą Szkołą dla Kobiet, aż w końcu sama otworzyła Manufakturę Moniki. Z czasem do jej działalności doszło pisanie piosenek, śpiewanie w łemkowskim zespole, a kilka miesięcy temu zaskoczyła wszystkich newsem o napisanej przez siebie powieści dla młodzieży. W dodatku zdecydowała, że wyda ją sama, zbierając pieniądze na portalu Mintu.me.

Apr 15, 2017 - youtube.com - 1
O niezależności finansowej i motywacji z Magdą Chołuj #14

Tym razem w Finanse zza Kierownicy miałem przyjemność gościć Magdę Chołuj, osobę, która mimo młodego wieku - co widać na filmie - osiągnęła finansową niezale...

Apr 15, 2017 - makehappylife.pl - 4
Zbiór darmowych szkoleń online, kursy pomocne w blogowaniu i ebooki - Makehappylife.pl - blog o szczęściu, rozwoju i ...

Kursy to świetny sposób na poszerzanie horyzontów. Przygotowałam dla Was zbiór darmowych szkoleń online, przydatnych kursów w blogowaniu i ebooki za free.

Apr 15, 2017 - grazynapawtellorente.com - 1
Blogi, które pomogą Ci tworzyć i sprzedawać kursy online

Strona dla kobiet, które tworzą i sprzedają kursy online.

Apr 15, 2017 - worqshop.pl - 2
Jak działać w social media - pomysły na naturalne rozkręcenie mediów społecznościowych

kreatywny blog lifestylowy

Apr 15, 2017 - arturjablonski.com - 0
Portfolio copywritera - jak je przygotować? - ArturJablonski.com

Dowiedz się, jak przygotować atrakcyjne i estetyczne portfolio copywritera oraz w jaki sposób zbudować ofertę z gotowych szablonów i wysłać ją klientowi.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do ponad 500 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także