Linki do sobotniej kawy #109

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
7 items   1 followers   1 votes   247 views

Linki do sobotniej kawy #109

May 12, 2018 - ceneo.pl - 5
POLECANA KSIĄŻKA NA MAJ: Nowoczesne zasady odżywiania - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Nowoczesne zasady odżywiania już od 31,48 zł - od 31,48 zł, porównanie cen w 9 sklepach. Zobacz inne Zdrowie i diety, najtańsze i najlepsze oferty, opinie..

May 10, 2018 - marketingibiznes.pl - 13
70 founderów i ekspertów z Polski, których szanujemy i śledzimy w social mediach [LISTA] | Marketing i Biznes

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

May 10, 2018 - blog.impel.pl - 37
5 aplikacji, bez których nie wyobrażam sobie codziennej pracy – MateuszCzech.pl

Na początku zaznaczę, że ich dobór powinien spełniać Twoje potrzeby. Pracując w świecie social media, Internetu, posługuję się głównie 5 narzędziami. Pomagają mi w organizacji zadań, zarządzaniu projektami, czy dbają o odpowiedni poziom koncentracji. Oto 5 aplikacji, bez których nie wyobrażam sobie codziennej pracy.

May 10, 2018 - kasiapszonicka.pl - 26
Działalność bez rejestracji? Teraz to możliwe! Legalnie. - Kasia Pszonicka

Nawet nie wiecie jak jestem zadowolona mogąc Wam wreszcie napisać ten post! Nowe przepisy prawo przedsiębiorców weszły już w życie! Działalność bez rejestracji jest wreszcie możliwa. Możesz działać na małą skalę bez rejestrowania firmy w CEIDG i opłacania składek ZUS!

May 10, 2018 - jbanaszewska.com - 8
Jak zabezpieczyć konto przed kradzieżą i niepożądanymi działaniami? | jbanaszewska

Codziennie czytamy o tym, że ktoś stracił dostępy do konta. Podpowiem Wam kilka sposobów na to, aby zabezpieczyć swoje konto przed niepożądanymi sytuacjami. Po co internetowi przestępcy mieliby kraść Wasze konta? Aby je nielegalnie sprzedać! Prawdziwe konto, z prawdziwymi fanami jest sporo warte.

May 12, 2018 - youtube.com - 5
Identyfikacja wizualna to nie tylko ładne znaczki - Marcin Wolny i Mirek Kliś (Studio Otwarte)

7 czerwca 2016 roku gościem czwartej Strefy Designu było Studio Otwarte. Marcin Wolny, dyrektor kreatywny i Mirek Kliś, account manager, podczas wykładu opow...

May 12, 2018 - malawielkafirma.pl - 11
POLECANY PODCAST: Odkryj prawdę o swoich klientach. Jak tworzyć ankiety, które pomogą ci w decyzjach biznesowych

Informacje od klientów można zbierać na różne sposoby. Prostym narzędziem jest np. ankieta. Prostym, ale to nie znaczy, że łatwym. Jak tworzyć ankiety, które pomagają w prowadzeniu biznesu? Sprawdź!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także