Linki do sobotniej kawy #14

artykuły marketingowe i biznesowe

Jak co sobotę o 9-tej rano, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 

 REPORT
6 items   1 followers   1 votes   164 views

Linki do sobotniej kawy #14

Apr 02, 2016 - jakoszczedzacpieniadze.pl - 15
Wczesna emerytura w 7 lat - zrób to sam

Jeśli odkładasz tylko 10% zarobków, to zapomnij o wcześniejszej emeryturze. Optymalnie gdybyś oszczędzał połowę tego, co zarabiasz. Dasz radę?

Apr 02, 2016 - nusii.com - 11
10 questions to ask in your next client interview

Information is the doorway to a successful project. So here are 10 questions you need to ask in your next client interview. Get your proposals on track.

Apr 02, 2016 - lifemanagerka.pl - 12
Logistyka zdrowego odżywiania - szybka pasteryzacja obiadów (wekowanie) - LifeManagerka.pl

Szybka pasteryzacja obiadów, czyli wekowanie posiłków - mój sposób na awaryjne, zdrowe obiady.

Apr 02, 2016 - brandnewportal.pl - 12
Marketing dla startupów. Poznaj kilka rad dla młodych firm.

Marketing dla startupów ma znaczenie kluczowe. Jak poradzić sobie z promocją marki przy niskim budżecie? Poznaj kilka cennych rad.

Apr 02, 2016 - liczysiewynik.pl - 12
Jaka jedna rzecz może PODWOIĆ Twoje zyski?

Czy wiecie, że jest taka jedna mała rzecz, której stosowanie może podwoić zyski w Waszych firmach? W skrócie omówiłem tą metodę w poniższym video, bo jak sami zobaczycie byliśmy w samym środku tych wydarzeń.

Apr 02, 2016 - marciniwuc.com - 12
Jak pracować by zarobić więcej?

Rób więcej niż inni od Ciebie oczekują, nie marudź, bądź dobry w tym co robisz – to tylko niektóre podpowiedzi, które pomogą Ci w Twojej pracy.

 

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także