Linki do sobotniej kawy #131

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   0 votes   176 views

Linki do sobotniej kawy #131

Oct 23, 2018 - cyfrowinomadzi.pl - 17
Jak być asertywnym? Sztuka pozytywnego „nie” — Cyfrowi Nomadzi

Jak powiedzieć komuś „nie” nie raniąc go? Dowiedz się, czym jest sztuka pozytywnego „nie” i jak być bardziej asertywnym w życiu i w pracy. 

Oct 23, 2018 - prakreacja.pl - 7
List intencyjny - co to jest i kiedy warto go podpisać?

Coraz częściej słyszy się, że ludzie podpisują list intencyjny. Czemu to służy? Czym różni się od umowy? Czy rzeczywiście warto? Kliknij i dowiedz się.

Oct 23, 2018 - arturjablonski.com - 21
Najczęstsze błędy w reklamie na Facebooku - Lead Ads - ArturJablonski.com

Lead Ads, czyli reklamy dostępne w celu reklamowym „Pozyskiwanie kontaktów”. To jeden z moich ulubionych typów działań na Facebooku. Poświęciłem mu już swego czasu osobny artykuł, jeżeli więc chcesz nauczyć się konfigurować tego typu reklamy krok po kroku, to tam Cię odsyłam

Oct 26, 2018 - kasiapszonicka.pl - 28
Poradzę Ci coś na ZUS! Ekspresowo w 5 minut... - Kasia Pszonicka

Trafiłam ostatnio na Facebooku na kolejny uroczy komentarz dotyczący tego, że nie opłaca się zakładać działalności gospodarczej w Polsce (w domyśle było „najlepiej usiąść, zapłakać się i wytypować ładne miejsce na cmentarzu”). I aż się we mnie zagotowało!

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także