Linki do sobotniej kawy #132

Jak co sobotę o 9-tej, publikuję tutaj linki do ciekawych wpisów na innych stronach, na które natknęłam się w ubiegłym tygodniu i które mnie mocno zainteresowały. Są to linki związane z tematyką bloga czyli biznes/sprzedaż/marketing/rozwój/zdrowy styl życia. Jeśli sam znalazłeś ostatnio coś ciekawego, śmiało podziel się z nami w komentarzach na samym dole!

 REPORT
5 items   1 followers   1 votes   195 views

Linki do sobotniej kawy #132

Nov 01, 2018 - prawowmodzie.pl - 7
Jak wypełnić wniosek CEIDG-1 w 2018 – krok po kroku - Prawo w modzie

Jeżeli myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej, musisz wcześniej zarejestrować się jako przedsiębiorca w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Z niniejszego artykułu dowiesz się, jak wygląda proces rejestracji działalności gospodarczej od pozyskania wniosku, przez jego uzupełnienie, do jego złożenia.

Nov 01, 2018 - kasiapszonicka.pl - 22
Co musisz wiedzieć zanim wystartujesz z biznesem? 7 rad dla młodszej "mnie". - Kasia Pszonicka

Nie pamiętam czasów, które były zanim zaczęłam działać przedsiębiorczo. Tak jak kiedyś Wam pisałam, wcześnie zaczęłam działać na własny rachunek, ale powiedzmy, że na początku nie były to jakieś szczególnie poważne działania. Raczej takie nastawione, by zdobyć dodatkowego grosza, być bardziej niezależną finansowo od rodziców itp.

Nov 01, 2018 - nowymarketing.pl - 20
Przez trudy do… dyskopatii, nadciśnienia i słabych wyników - NowyMarketing

Jeżeli śpisz 5 godzin na dobę, ale Gary Vee nadal tylko 4 i z tego powodu jest Ci głupio... to ten tekst jest dla Ciebie.

Nov 02, 2018 - marketingibiznes.pl - 23
Poradnik freelancera: Jak zarabiać więcej, dbać o księgowość i nie zwariować

Cyfrowy magazyn o ecommerce, technologii i marketingu

Nov 03, 2018 - malawiejskafirma.pl - 45
Jak pozycjonować stronę w Google samodzielnie i za darmo

Jak pozycjonować stronę w Google? Tak, żeby była jak najwyżej. Tak, żeby zrobić to samodzielnie. Tak, żeby było za darmo! W tym artykule pokażę Ci, jak zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Twoja kolej

Masz jakieś pytania? Śmiało zadaj je w komentarzach pod tym wpisem! Jeśli spodobał Ci się ten wpis, to proszę prześlij go e-mailem do swoich znajomych, lub podziel się nim na Facebooku lub Twitterze. Dziękuję!

Opt In Image
Darmowy ebook!

Dołącz do prawie 1000 osób, które otrzymały bezpłatny ebook "Narzędzia i książki, które pomogą Ci w biznesie", a także newsletter, w którym dzielę się swoją wiedzą o prowadzeniu biznesu!

Zapisując się na listę zainteresowanych wyrażasz zgodę na na otrzymywanie newslettera z www.rozterkistartuperki.pl. Zgodę możesz w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Zobacz także